Zamów bezpłatny test ultrasonografów w swojej klinice

Szanowni Państwo!

Jeśli poszukujecie Państwo aparatu USG do swojej kliniki, jeżeli zależy Państwu na wyborze narzędzia pracy, które w efektywny sposób przyczyni się do rozwoju Państwa firmy i w szybkim czasie doprowadzi do zwrotu poniesionych inwestycji – już dziś dajemy Państwu możliwość bezpłatnego przetestowania każdego z dostępnych w ofercie Med4Animals systemu we własnej klinice!

Zamów bezpłatny test urządzenia w Twojej Klinice

Wybierz miesiąc, w którym chciałbyś przetestować nasze urządzenia. Pamiętaj, że test jest niezobowiązujący i całkowicie bezpłatny!

Proszę czekać...
Możliwość przetestowania sprzętu jest uzależniona od dostępności aparatów w wybranym terminie i jest zawsze poprzedzona konsultacją z przedstawicielem Med4Animals

Zobacz jak działa nasz aparat

Co daje możliwość przetestowania aparatu?

Macie Państwo niepowtarzalną okazję, aby w praktyce przekonać się, czy proponowane przez naszą firmę rozwiązanie odpowiada Państwu potrzebom. Podczas tego kilkudniowego okresu dajemy wszystkim naszym Klientom możliwość samodzielnej pracy na urządzeniu, w komfortowych, „domowych” warunkach, co znacznie ułatwia poznanie możliwości aparatu i dobranie odpowiedniego modelu dla swojej kliniki.

-Learn more

Jak wygląda prezentacja?

Nasz Przedstawiciel ds. Sprzedaży skontaktuje się Państwem w celu umówienia dogodnego terminu spotkania. Sprzęt zostanie przywieziony do Państwa lecznicy wraz z wybranymi spośród szerokiej gamy głowicami obrazowymi. Następnie system zostanie zainstalowany i zaprezentowany w Państwa klinice. Zachęcamy do umówienia pacjentów na czas prezentacji! Znacznie ułatwi to pracę zarówno Państwu, jak i naszym Przedstawicielom! Istnieje możliwość pozostawienia sprzętu, wraz z głowicami, na okres kilku dni w Państwa klinice do samodzielnej pracy (czas ten zależy od dostępności sprzętu i pozostaje do indywidualnego ustalenia przed prezentacją).

-Learn more

Czy zapewniamy wsparcie podczas okresu testowego?

Oczywiście, podczas całego okresu testowania systemu zespół Med4Animals pozostaje do Państwa dyspozycji, chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania!

-Learn more

Czy sprzęt będzie odpowiednio ustawiony?

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom podczas pierwszej prezentacji staramy się ustawić sprzęt tak, aby spełniał Państwa oczekiwania. Dużym ułatwieniem jest dostępność pacjentów podczas próby oraz odpowiedni czas prezentacji, abyśmy mogli poznać Państwa oczekiwania i dopasować zgodnie z nimi ustawienia aparatu.

-Learn more

Czy bezpłatny test do czegoś zobowiązuje?

Podczas prezentacji macie Państwo możliwość pracy na aparatach marki Premium, co dla Państwa oznacza nierzadko możliwość zbadania cięższych i trudniejszych przypadków, potwierdzenie postawionej wcześniej diagnozy itp. Taka próba absolutnie nie zobowiązuje Państwa do zakupu, ani żadnej formy aktywności z naszą firmą, choć nie jest ona wykluczona, gdyż często prezentacja sprzętu może być początkiem bardzo owocnej współpracy, na wielu płaszczyznach.

-Learn more

Czy można przetestować tylko raz i tylko jeden sprzęt?

W miarę możliwości staramy się udostępnić Państwu każdy z naszych aparatów, przetestowanie jednego aparatu nie oznacza braku możliwości sprawdzenia kolejnego.

-Learn more