MyLab™One VET

Ultrasonograf MyLabOne VET

ESAOTE MyLabOne VET to uniwersalny, nowoczesny, cyfrowy aparat ultrasonograficzny, umożliwiający wykonania badania w każdym środowisku pracy, by przyspieszyć diagnozowanie i poprawić opiekę nad pacjentem. Ergonomiczna budowa oraz niewielkie wymiary aparatu wynikają z zastosowania przełomowych technologicznie rozwiązań.

Nowy rewolucyjny MyLabOne VET to system do badań weterynaryjnych wraz z ekranem dotykowym

o wielkości 12 cali. Użytkownik obsługuje MyLabOne VET jak tablet: po prostu dotykając ekranu, bez używania klawiatury, czy konieczności sięgania po zewnętrzny wskaźnik.

Doskonała ergonomia systemu stwarza przyjazne warunki pracy zarówno dla Użytkownika, jak i dla badanych pacjentów. Najwyższa jakość obrazowania, innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne oraz wysokie parametry użytkowe stawiają go w rzędzie najnowocześniejszych przenośnych aparatów ultrasonograficznych do zastosowań w badaniach weterynaryjnych. Aparat jest wyposażony w zintegrowaną baterię pozwalającą na pracę bez zasilania zewnętrznego.

 

oneprodukt
y3mfmdgngfjkhss7mf53ewpsk8naxl49xat4dqwmekr5ltdfgef6cy6excbraeqyc

Budowa MyLabOne VET bazuje na koncepcji przenośnego systemu, który łatwo trzymać w rękach nawet podczas badania. Koncepcja ta dała zupełnie nową generację systemów USG, czyli urządzenie, które może być noszone na specjalnym pasie na ramieniu użytkownika – przy czym położenie ekranu jest automatycznie dopasowywane do orientacji ultrasonografu (z poziomego na pionowe i odwrotnie).

Dzięki budowie modułowej MyLabOneVET posiada szerokie możliwości wyboru rodzaju oprogramowania i rozbudowy o wiele opcji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta i wykonywanych przez niego badań. Może być aparatem bez Dopplera z możliwością rozbudowy o Doppler spektralny i kolorowy.

W zależności od preferencji użytkownika i środowiska pracy może być noszony na specjalnym pasie na ramieniu użytkownika, zainstalowany na wózku jezdnym z czterema skrętnymi kołami z regulacją wysokości, na podstawce dokującej (do postawienia na biurku).

• aparat bez Dopplera lub z kolorowym Dopplerem
• wysokiej rozdzielczości monitor LCD, dotykowy, o przekątnej 12”
• pamięć pętli zamkniętej „Cine loop”
• powiększenie obrazu (ZOOM) w czasie rzeczywistym i obrazu zamrożonego
• oprogramowanie pomiarowe wraz z pakietami obliczeniowymi
• ergonomiczny uchwyt do trzymania systemu w ręku z 4 programowalnymi przyciskami
• zintegrowana bateria pozwalająca na 1,5 godzinną pracę bez zasilania zewnętrznego
• szeroki wybór głowic i aplikacji
• możliwość bezprzewodowego połączenia za pomocą Wi-Fi

Zamów bezpłatny test urządzenia w Twojej Klinice

Wybierz miesiąc, w którym chciałbyś przetestować nasze urządzenia. Pamiętaj, że test jest niezobowiązujący i całkowicie bezpłatny!

Proszę czekać...