24

kwi, 2017

NOWOŚĆ w ofercie Med4Animals!

By: | Tags: | Comments: 0

Miło nam poinformować, iż od teraz w ofercie ultrasonografów wyposażonych w opcję Dopplera Kolorowego znajdziecie Państwo zupełnie nowy model Esaote – MyLab Delta!

ZAPROJEKTOWANY SPECJALNIE DLA WETERYNARII

MyLab Delta jest absolutnym hitem wśród aparatów mobilnych w weterynarii, który zdobył już wielu entuzjastów na rynku światowym. Teraz czas na Polskę! Med4Animals, jako jedyny autoryzowany dystrybutor aparatów Esaote na terenie Polski, oferuje przenośny aparat MyLab Delta w swojej ofercie już teraz!

Dlaczego jest to wyjątkowy aparat? Przede wszystkim dlatego, że od początku do końca został on zaprojektowany i wykonany z myślą o lekarzach weterynarii. Jest to ukłon marki Esaote w stronę medycyny weterynaryjnej, jako nauki prężnie rozwijającej się zwłaszcza w ostatnich czasach na świecie. Również w Polsce medycyna weterynaryjna przeżywa renesans, co udowadniają nam Państwo na co dzień, także przy okazji konferencji branżowych, targów i tym podobnych.

Med4Animals stawia na nowoczesność i postęp! Dlatego właśnie to MyLab Delta pojawiła się w szeregu produktów naszej firmy.

Co odróżnia aparat Esaote MyLab Delta od innych? Z wyglądu przypomina większość dostępnych na rynku przenośnych aparatów ultrasonograficznych, jednak zaprojektowany specjalnie dla weterynarii posiada szereg udogodnień, szczególnie ułatwiających pracę lekarzom weterynarii działającym w tzw. „terenie”, co czyni go wyjątkowym:

  • specjalna gumowa, wodoszczelna powłoka pokrywająca panel główny, wraz z wszystkimi jego przyciskami, która chroni przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego, jak wilgoć, czy kurz i brud;
  • zaślepki chroniące wszystkie otwory usytułowane po bokach aparatu, jak port USB, czy głośniki;
  • dwa niezależne porty głowic obrazowych usytułowane z tyłu aparatu, co chroni je przed zabrudzeniem, zamoczeniem, uszkodzeniem;
  • uchwyt na panelu głównym w przedniej części aparatu ułatwia przeniesienie systemu do miejsca pracy;
  • możliwość zakupienia aż dwóch baterii litowych o dużej mocy i cichej pracy, dzięki czemu urządzenie może dłużej pracować bez źródła zasilania;
  • podświetlony panel kontrolny i jego przyciski, co ułatwia pracę w warunkach słabego oświetlenia, jak np. stajnia;
  • szeroki wybór aplikacji, w tym ABDOMEN, REPRODUCTION, TENDON do badania ścięgien u koni oraz CARDIAC, umożliwia pracę w wielu obszarach zainteresowań!

A TO WSZYSTKO W WYJĄTKOWO KORZYSTNEJ CENIE!

Po kilkutygodniowych testach aparatu, którego rezultaty możecie Państwo zobaczyć m. in. na naszym profilu na portalu Facebook: https://www.facebook.com/med4animals/ jesteśmy gotowi, by zaprezentować Państwu nasze najnowsze odkrycie – przenośny, multizadaniowy, innowacyjny system Esaote MyLab Delta!