MyLabSix VET

Ultrasonograf MyLabSix VET

ESAOTE MyLab Six to najnowsza propozycja firmy w segmencie urządzeń stacjonarnych. Najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne i zaangażowanie firmy ESAOTE w branżę weterynaryjną dały rezultat w postaci niezawodnego narzędzia pracy każdego lekarza, niezależnie od zainteresowań klinicznych i badawczych. Aparat dedykowany jest przede wszystkim małym zwierzętom, jednak dzięki swej mobilności i ergonomii, może być z powodzeniem stosowany w innych obszarach.

 

sixprodukt
Stoisko Med4Animals

Ergonomicznie zaprojektowany, niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze, zaopatrzony w monitor o wysokiej rozdzielczości, bogaty wybór pakietów oprogramowania, ustawień i aplikacji gwarantują Użytkownikowi szybką i dokładną pracę. Cichy w pracy, o doskonałej ergonomii stwarza przyjazne warunki zarówno dla Użytkownika, jak i dla jego pacjentów.

Wysokiej jakości ekran dotykowy pozwala na wyraźną wizualizację wszystkich parametrów zależnych od trybu wybranego przez Użytkownika oraz prostą modyfikację tych parametrów.

MyLab™Six zapewnia imponującą jakość obrazowania w szerokim zakresie zastosowań. Oprócz standardowego obrazowania w trybie B-Mode, M-Mode i trybach dopplerowskich, aparat oferuje szereg innych zaawansowanych technologii dla zaspokojenia wszystkich potrzeb klinicznych. Dzięki szerokiemu wyborowi specjalistycznych głowic o częstotliwościach aż do 18 MHz, system może być z powodzeniem stosowany w diagnostyce małych zwierząt, koni, egzotyków oraz zwierząt gospodarskich. Aplikacje edukacyjne wspomagające obrazowanie w rozrodzie i ortopedii koni potwierdzają największe zaangażowanie firmy ESAOTE i pozycję lidera na rynku ultrasonografii weterynaryjnej.

Oprogramowanie do zainstalowania na komputerze umożliwia dalszą analizę zapisanych w aparacie obrazów. Zawiera pakiety pomiarowe, specjalne znaczniki „body marks” i wiele innych funkcjonalności w pełni dostosowanych do weterynaryjnej diagnostyki.

Aparat opcjonalnie może być dostosowany do pełnej integracji z sieciami bezprzewodowymi działającymi w środowisku Windows. W pełni multimedialny system współpracujący z sieciami WIFI, drukarkami i zewnętrznymi komputerami jest w zasięgu jednego kliknięcia.

Zamów bezpłatny test urządzenia w Twojej Klinice

Wybierz miesiąc, w którym chciałbyś przetestować nasze urządzenia. Pamiętaj, że test jest niezobowiązujący i całkowicie bezpłatny!

Proszę czekać...