8

paź, 2017

MyLab ClassC – wywiad z użytkownikiem

By: | Tags: | Comments: 0

Sieć użytkowników sprzętu dostarczonego przez Med4Animals rośnie z każdym miesiącem. W związku z tym faktem zapraszamy do zapoznania się z pierwszym wywiadem z cyklu „użytkownicy sprzętu od Med4Animals”. Pierwszym gościem będzie lek. wet. Maciej Rudnicki - pracujący w przychodni weterynaryjnej Retina – która niedawno stała się użytkownikiem aparatu MyLab ClassC. 

Dlaczego zdecydowali się Państwo na zakup urządzenia MyLab ClassC? Jaki był powód takiego, a nie innego wyboru?

Na wybór aparatu MyLab ClassC  miało wpływ kilka czynników.  Jednym z ważniejszych była wysoka jakości obrazowania oraz jego dokładności w wykonywaniu  pomiarów  doplerem ciągły i pulsacyjnym – była to dla mnie bardzo istotna kwestia , ponieważ używam go głównie do wykonywania  badań echokardiograficznych. Kolejnym ważnym punktem była jego dobra opinia pod względem jakości wykonania oraz bezawaryjnej pracy przez długi czas, w tak przecież niekorzystnych i ciężkich warunkach na jakie  narażony  jest aparat w trakcie użytkowania w gabinecie weterynaryjnym. Dodatkowym atutem było szybkie zaznajomienie się z  rozkładem przycisków na konsoli nowego aparatu oraz intuicyjność „systemu  środowiska pracy ( do tej pory używałem MyLab30 Gold VET)– odbyło się to bardzo płynnie i już po wykonanych kilku badaniach obsługa aparatu nie stanowiła dla mnie większego problemu.

 Czym wyróżniła się oferta Med4Animals na tle konkurencji?

To co wyróżniło ofertę Med4Animals od konkurencji ,to przede wszystkim profesjonalne podejść do klienta, bardzo dobry kontakt oraz możliwość wykonania testów aparatu pod okiem doświadczonego przedstawiciela z Państwa firmy , który pomagał w optymalnym ustawieniu aparatu . To wszystko sprawiło , że mogłem poznać jego możliwości oraz w pełni wykorzystać jego atuty.

Jakie są Pana wrażenia po pierwszych miesiącach użytkowania MyLab ClassC?

Jak do tej pory są one bardzo pozytywne. Aparat w pełni spełnia moje oczekiwania . Korzystanie z niego jest bardzo komfortowe. Przez te kilka miesięcy jego intensywnego użytkowania nie doświadczyłem żadnych problemów.

Jakie zmiany dla kliniki wprowadził ClassC ? Jak wzrosła efektywność badań?

Wysoka jakość obrazowania w połączeniu z dużym ekranem pozwalają na komfortowe analizowanie uzyskiwanych  obrazów. W połączeniu z czułym i dokładnym doplerem kolorowym  , pulsacyjnym oraz doplerem fali ciągłej aparat ten pozwolił na znaczące skrócenie czasu wykonywanych przeze mnie badań echokardiograficznych.

Czy poleciłby Pan Classa innym lekarzom i dlaczego?

Jak najbardziej. Jest to aparat godny polecenia , a przyszły nabywca zapewne będzie z niego bardzo zadowolony- tak jak ja.

logo

lek. wet. Maciej Rudnicki - Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW, w Warszawie (2011 r.). Jest internistą. Specjalizuje się w kardiologii i anestezjologii. Wykonuje badania układu krążenia, w tym EKG i ECHO SERCA. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologów Weterynaryjnych (ESVC). Podczas zabiegów operacyjnych dba o bezpieczeństwo znieczulenia