MRI

MRI – wyższy standard obrazowania

Nowatorska metoda obrazowania MRI (ang. magnetic resonance imaging) to obecnie coraz częściej wprowadzany standard w wysoko wyspecjalizowanych klinikach weterynaryjnych. Jest to nieinwazyjna metoda, pozwalająca zarówno na zobrazowanie tkanek miękkich, ścięgien, więzadeł, chrząstek, jak i kości. Sprawdza się przede wszystkim w diagnostyce schorzeń ortopedycznych psów, koni i innych zwierząt towarzyszących człowiekowi. Obrazowanie za pomocą MR jest precyzyjne, czułe i znacznie zwiększa trafność diagnozy w porównaniu do diagnostyki ultrasonograficznej, czy rentgenowskiej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa topowe rezonanse magnetyczne służące do diagnostyki obrazowej w weterynarii: VET-MR Grande oraz O-Scan Equine (opisy poniżej).

Zakup rezonansu to inwestycja, która zapewni rozwój Państwa klinice, co bezpośrednio przełoży się na zysk i jakość wykonywanych usług!

MRI-scanner_lg
Image-Esaote-O-scan-Equine

VET-MR Grade Mądra Inwestycja dla Twojej Kliniki

Wysoka wydajność jest kluczem, gdy mowa o Vet-MR Grande.

Innowacyjny system Vet-MR Grande to flagowy przykład o wszechstronnym zastosowaniu wśród rodziny Esaote. Zaprojektowany w ścisłej współpracy z lekarzami weterynarii, stanowi efektywne rozwiązanie zarówno w diagnostyce małych, jak i dużych zwierząt. Zaletą Vet-MR Grande jest wygoda posiadania w swojej własnej praktyce w pełni przystosowalnego systemu, dzięki któremu lekarz ma możliwość postawienia diagnozy bez konieczności polegania na zewnętrznych dostawcach MR.

Vet-MR Grande mówi językiem weterynarii. System ten dysponuje prawidłową orientacją obrazu, która wraz z odpowiednią konfiguracją systemu pod pacjenta pozwala na łatwe zarządzanie badaniem.

Vet-MR Grande zapewnia szeroki zakres zaprogramowanych protokołów, zoptymalizowanych do weterynaryjnych wymogów oraz testowanych w różnych miejscach badawczych. System oferuje również możliwość tworzenia własnych protokołów, według określonych potrzeb klinicznych.

Bezpieczny monitoring pacjentów

Wynikająca ze specjalnej konstrukcji łatwość kontroli nad pacjentem zmniejsza ryzyko komplikacji podczas badania oraz pozwala na zastosowanie różnych rodzajów znieczulenia.

O-Scan Equine Wysoka Jakość przy zoptymalizowanych kosztach

Stacjonarny rezonans magnetyczny, służący do uzyskiwania precyzyjnych obrazów, bez utraty ich jakości, uznawany za standard doskonałości obrazowania na całym świecie. O-Scan przeznaczony jest do diagnostyki struktur dystalnych części kończyn u koni, w tym: stawów stępu, śródręcza, pęciny i nadgarstka.

System O-Scan MRI jest efektywnym narzędziem diagnostycznym, pozwalającym na dokładne rozróżnienie uszkodzeń w obrębie kości, chrząstek, ścięgien czy więzadeł poprzez doskonałą rozdzielczość obrazu i kontrast, które zapewniają odpowiednią jakość skanów – niezbędną do postawienia właściwej diagnozy.

O-Scan Equine to:

- wydajność i jakość obrazu porównywalna z jakością obrazów systemów 1.5T,

- niska waga urządzenia, ekstremalnie mała przestrzeń potrzebna do instalacji, niskie zużycie energii,

- szeroki wybór specjalistycznych opcji, jak: 3D SHARC do oceny chrząstki stawowej, czy XBONE do oceny szpiku kostnego,

- niezwykle krótki czas badania, wybór zaprogramowanych protokołów dodatkowo ułatwiających i skracających badanie.

Zamów bezpłatny test urządzenia w Twojej Klinice

Wybierz miesiąc, w którym chciałbyś przetestować nasze urządzenia. Pamiętaj, że test jest niezobowiązujący i całkowicie bezpłatny!

Proszę czekać...