Doppler Kolorowy

MyLab Six

sixikonaMyLabSixVet oferuje najlepsze rozwiązania, które z powodzeniem sprawdzą się w każdej sytuacji klinicznej w weterynarii.

Zobacz więcej

MyLab™Alpha

MyLabAlphaikona

Echokardiograf doskonały! Najnowsza technologia i nowatorskie rozwiązania w dziedzinie oprogramowania zaowocowały powstaniem ultrasonografu przenośnego o parametrach oferowanych dotychczas jedynie w najwyższej klasy aparatach stacjonarnych.

Zobacz Więcej

MyLab™OneVET

MyLabOneikona
ESAOTE MyLabOne VET nowoczesny, cyfrowy aparat ultrasonograficzny, umożliwiający wykonania badania w każdym środowisku pracy by przyspieszyć diagnozowanie i poprawić opiekę nad pacjentem.

Zobacz Więcej

MyLabSeven™

MyLabSeven to cyfrowy, stacjonarny echokardiograf weterynaryjny, stworzony z myślą o Użytkownikach, którzy cenią sobie pracę we własnym gabinecie.

Zobacz Więcej

MyLab™30VETGold

Goldikona

MyLab 30 VETGold to przenośny ultrasonograf dedykowany badaniom weterynaryjnym najwyższej klasy. Imponująca jakość obrazu powoduję, że MyLab 30VETGold jest najlepszym ultrasonografem przenośnym do zastosowań w badaniach zwierząt na rynku.

Zobacz Więcej

MyLab™40 VET

40wetikona

MyLab40 VET to cyfrowy ultrasonograf zorientowany na wynik, a więc w pełni dostosowany do sprawnego wykonywania swoich zadań i zdolny do szybkiego generowania wysokiej jakości obrazów.

Zobacz Więcej

MyLab Delta

Deltaicon
Przenośny, ergonomiczny system ultrasonograficzny. Zaprojektowany zarówno do komfortowej pracy w gabinecie, przy użyciu wózka jezdnego, jak i doskonale sprawdzający się w stajni, czy innych warunkach terenowych.

Zobacz Więcej

MyLab™ClassC VET

ClassCikona

ESAOTE MyLabClassC VET to wysokiej klasy nowoczesny, cyfrowy aparat ultrasonograficzny klasy Premium dostosowany do najnowszych rozwiązań diagnostycznych.

Zobacz Więcej

 

VET USG i dedykowane systemy diagnostyczne MRI.

Z ponad 30-letnim doświadczeniem, Esaote jest światowym liderem w dziedzinie urządzeń do diagnostyki obrazowej. Od projektów badań dzikiej przyrody po opiekę nad zwierzętami domowymi, nasze zintegrowane rozwiązania pozwalają służbom medycznym dla zwierząt na korzystanie z narzędzi, które dostarczają rzetelnej i kompletnej opieki. Aktywne zaangażowanie czołowych lekarzy weterynarii i uniwersytetów tworzy trzon naszego podejścia do diagnostyki USG i dedykowanego obrazowania MRI dla weterynarii. Nasz dedykowany weterynarzom interface użytkownika jest wysoko ceniony przez społeczność lekarzy, z powodu szybkiego i precyzyjnego obrazowania, łączności i drukowania. Nieustannie staramy się dostarczyć dedykowane rozwiązania diagnostyczne dla weterynarii, które dzięki swojej ciągłej aktualizacji, pozwalają utrzymać najwyższy poziom wyników klinicznych we wszystkich zastosowaniach weterynaryjnych.