MyLabClassC VET™

Ultrasonograf MyLabClass-C VET

ESAOTE MyLabClassC VET to wysokiej klasy nowoczesny, cyfrowy aparat ultrasonograficzny klasy Premium dostosowany do najnowszych rozwiązań diagnostycznych.Najwyższa jakość obrazowania, innowacyjne rozwiązania techniczne oraz wysokie parametry użytkowe stawiają go w rzędzie najnowocześniejszych aparatów ultrasonograficznych dedykowanych weterynarii. Dzięki swojej wszechstronności diagnostycznej jest doskonałym rozwiązaniem zarówno w echokardiografii, jak i w ultrasonografii weterynaryjnej.

Aparat umożliwia pełne wykorzystanie szerokopasmowych głowic o wysokiej czułości i bardzo dobrym współczynniku sygnał/szum, co umożliwia większe wzmocnienie sygnału. Każda z głowic ma możliwość wielokrotnego przełączania częstotliwości nadawczo-odbiorczej, dzięki czemu można wybrać optymalną częstotliwość w zależności od pacjenta, rodzaju i głębokości badania.

classprodukt
TEfmfhKcK5H3e2bmhMa7ZQBnp2LS4nkDOLrOwreWxRgTQpZbdLxdDjDhKLFSCF4f7

Mobilność MyLabClassC VET bezpośrednio wpływa na wielofunkcyjność urządzenia. Łatwość transportu sprawia, że można go dostosować do różnych warunków klinicznych.

Wysokiej jakości ekran dotykowy jest odpowiednio ustawiony w pobliżu najważniejszych obszarów roboczych pulpitu sterowania. Ekran dotykowy pozwala na wyraźną wizualizację wszystkich parametrów zależnych od trybu wybranego przez Użytkownika oraz prostą modyfikację tych parametrów.

Ergonomicznie zaprojektowany, wygodny i łatwy w obsłudze, o bardzo czytelnym interfejsie użytkownika, wyposażony w wysokiej rozdzielczości monitor, o bogatym wyborze oprogramowań, ustawień i aplikacji gwarantuje Użytkownikowi szybką i dokładną pracę.

Zamów bezpłatny test urządzenia w Twojej Klinice

Wybierz miesiąc, w którym chciałbyś przetestować nasze urządzenia. Pamiętaj, że test jest niezobowiązujący i całkowicie bezpłatny!

Proszę czekać...